Wycieczka do Lublina.
Klasa V już powitała wiosnę pracowicie i smakowicie. Uczniowie wzięli udział w warsztatach kulinarnych, na których przygotowali pyszną pizzę. Po zjedzeniu smakolyku wybrali się na Zamek Lubelski, gdzie mieli możliwość obcowania z dziełami sztuki. Podczas lekcji muzealnej nauczyli się rozpoznawać ukryte znaczenia na obrazach. Uczniowie wrócili do szkoły bogatsi o nowe doświadczenia.
Wycieczka do Lublina
Archiwum



